Spot MONO LONG II SOLID BRASS 7733 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki i spoty |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Glamour |
| Wysokość podsufitki (cm) | 2 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 4 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.5 cm |
| Szerokość (cm) | 7 cm |
| Wysokość (cm) | 36-41 cm |
| Długość (cm) | 17-31 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 6.5 x 18 x 46.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003