Sonte PND-24352-36W-AB-AMB Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Brąz antyczny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Sonte |
| Kolor klosza | Bursztynowy |
| Materiał klosza | Szklany |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 4425 lm |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 230V |
| Moc | 36W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Długość (cm) | 74 |
| Wysokość całkowita (cm) | 130 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003