Simni PLF-54130-WH-CHMPN Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Stop metali |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Simni |
| Kolor klosza | Biały, akrylowy |
| Lumeny | 3025 lm |
| Barwa światła | Przełączenie barwy światła pilotem oraz sekwencyjnie klawiszem ściennym. Możliwość ściemniania. |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K/4000K/6500K + 3000K-6000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 55W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 50 |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Długość (cm) | 50 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003