Sevilla Square Recessed 3000K SL7562/28W 3000K WH+BL Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Wpuszczane sufitowe |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Sevilla Square Recessed 3000K |
| Lumeny | 2350 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 35 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne techniczne |
| Napiecie | 30-43V, 700mA |
| Moc | 28W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Długość (cm) | 10 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003