Sevil WL-34403-1-HBR Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Sevil |
| Kolor klosza | Złoty |
| Lumeny | 303 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 5W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 28,5 |
| Szerokość (cm) | 12,5 |
| Długość (cm) | 19,5 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003