Selma SPL-31983-4B-BK Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki na listwie |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Selma |
| Kolor klosza | Metalowy czarny |
| Lumeny | 1240 lm |
| Barwa światła | Neutralna biel |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 20W |
| IP | IP20 |
| Wysokość (cm) | 9,5 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Długość (cm) | 64 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003