SZYNOPRZEWÓD WPUSZCZANY BIAŁY 1MB 9012 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Szyna wpuszczana |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| IP | IP20 |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 6 cm |
| Wysokość (cm) | 2 cm |
| Długość (cm) | 100 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 2 x 3.5 x 200 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003