SZYNOPRZEWÓD JEDNOFAZOWY PROFILE 2M CZARNY 9452 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Szyna natynkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| IP | IP20 |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 3.5 cm |
| Wysokość (cm) | 2 cm |
| Długość (cm) | 200 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 2.1 x 3.4 x 200 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003