SPOT PROFILE BIT BLACK 8823 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa wisząca |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 (ES111) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 15W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 18 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 11.5 cm |
| Wysokość (cm) | 150 cm |
| Długość (cm) | 11.5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 12 x 19.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003