SOUL GRAPHITE I STOJĄCA 9557 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Słupki |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Grafitowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP44 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP44 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 20.5 cm |
| Wysokość (cm) | 100 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 102.8 x 13 x 22.7 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003