SANTA AP1 SMALL TRASPARENTE transparentny 013060 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Szkło |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | SANTA |
| Rozmiar rozety | 155 x 110 mm |
| Wysokość (cm) | 16 |
| Głębokość (cm) | 22 |
| Szerokość (cm) | 24,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 24 x 32 x 24 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003