Reflektorek magnetyczny Magnetic track 5 LED 5W 4000K czarny ML2154 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny 5mm |
| Rodzaj | Reflektorek magnetic 5 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 5W LED |
| Barwa światła | Neutalna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 300lm |
| Szerokość (cm) | 3.2 |
| Wysokość (cm) | 5.8 |
| Głębokość (cm) | 0.5 |
| Napięcie | DC24V |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003