Reflektorek lampa 1-obwodowa Profile PROFILE SNOWBALL 11297 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektorek |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Kąt (°) | |
| Moc maksymalna | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 16 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 16 cm |
| Szerokość (cm) | 16 cm |
| Wysokość (cm) | 110 cm |
| Długość (cm) | |
| Wymiary opakowania (cm) | 24 x 18.5 x 18.9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003