Reflektorek do szyn 1 obwodowych PROFILE PUCK 12374 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GX53 |
| Moc maksymalna | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 8 |
| Wysokość (cm) | 12 |
| Wymiary opakowania (cm) | 12.5 x 12 x 12.3 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003