Reflektorek Slim Magnetic Track Czarny Pendant 6W LED Tuya CCT ML2207 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Slim Magnetic |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 6W LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Tak |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Strumień świetlny (lm) | 400Lm |
| Żywotność (h) | 35000h |
| Szerokość (cm) | 3cm |
| Wysokość (cm) | 30cm |
| Głębokość (cm) | 3cm |
| Napięcie | DC24V |
| IP | IP20 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003