Reflektorek SPOT LED 1W 3000K 65lm 38° czarna system niskonapięciowy NANO-LVM 11712 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy NANO-LVM Magnetic |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 65lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 38° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 1W |
| IP | IP20 |
| Napięcie | DC 24V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Do systemu NANO-LVM |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 2.2cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 1.3cm |
| Szerokość (cm) | 5.7cm |
| Wysokość (cm) | 3.8cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 8 x 6.5 x 2.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003