Reflektor system ALFA TRACK MAGNETIC27 IRMA 12W 3000K BK AZ6089 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy ALFA MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 4,2 / 6,1 |
| Szerokość produktu [cm] | 2,2 |
| Długość produktu [cm] | 24,4 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 688Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Moc | 12W |
| Nachylenie (°) | 85° |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003