Reflektor LED LVM magnetic LVM SPOT LED 15W 3000K 10147 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1020lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 30° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 15W |
| IP | IP20 |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | III |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 5.5 cm |
| Wysokość (cm) | 20.5 cm |
| Długość (cm) | 14 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 6.5 x 24 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003