Reflektor Aquilion do szynoprzewodów 1F 1xLED czarny LP-220/1R BK Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek – 1 fazowy |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | LED 12W |
| Kolekcja | Aquilion |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny, industrialny |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, kuchnia, biuro/gabinet, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 1160LM |
| Barwa światła | 3000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość produktu (cm) | 17,8 |
| Głębokość produktu (cm) | 17,8 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Tak |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi, reflektor |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003