REFLEKTOREK NA SZYNę PROFILE EYE SUPER A BIAŁY 9324 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 20 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.5 cm |
| Wysokość (cm) | 49-58 cm |
| Długość (cm) | 7-20 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 9 x 9 x 60 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003