REFLEKTOREK NA SZYNOPRZEWÓD PROFILE IRIS LED 12W BLACK 9003 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1000lm |
| Kąt (°) | 30° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 12W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 5 cm |
| Wysokość (cm) | 11.7-19 cm |
| Długość (cm) | 12.5 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 6 x 12.5 x 13 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003