REFLEKTOR NA SZYNOPRZEWÓD 3-FAZOWY CTLS MONO GU10 10238 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.5 cm |
| Szerokość (cm) | 9 cm |
| Wysokość (cm) | 17 cm |
| Długość (cm) | 15 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 6.5 x 9 x 19 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003