REFLEKTOR NA SZYNOPRZEWÓD 3-FAZOWY 4000K CTLS NEA LED 40W 8747 - Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 3600lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 20/25/37° |
| Żywotność (h) | 50000h |
| Moc maksymalna | 40W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Szerokość (cm) | 17 cm |
| Wysokość (cm) | 20.5 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 8 x 22 x 17.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003