REFLEKTOR NA SZYNĘ PROFILE MONO BIAŁY/ZŁOTY 7585 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 10.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 5.5 cm |
| Szerokość (cm) | 6-11 cm |
| Wysokość (cm) | 10.5-16 cm |
| Długość (cm) | 7.5-14.5 cm |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |
| Wymiary opakowania (cm) | 19 x 6.5 x 9 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003