REFLECTOR LED, GU10, R50, 7W, 4000K, ANGLE 50, WHITE DIMMABLE 10998 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Rodzaj | Ściemniana |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| Strumień świetlny | 500/600 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 50 ° |
| Żywotność (h) | 25000h |
| Moc maksymalna | 7W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Szerokość (cm) | 5 cm |
| Wysokość (cm) | 5.4 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003