Puszka system Cameleon CAMELEON CANOPY F MINI 12504 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość podsufitki (cm) | 4cm |
| Kształt otworu | Okrągły |
| Wymiary otworu (cm) | 3.3cm |
| Szerokość (cm) | 5cm |
| Wysokość (cm) | 2.5cm |
| Uwagi | Zastosuj z max 1 lampa × max 25W LED |
| Wymiary opakowania (cm) | 6 x 4 x 9 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003