Puszka do systemu Cameleon CAMELEON CANOPY E 12068 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Szałwiowy |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość (cm) | 5.5 cm |
| Wysokość (cm) | 7.6 cm |
| Uwagi | Zastosuj z max 1 lampa × max 25W LED |
| Wymiary opakowania (cm) | 6 x 10 x 6 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003