Puszka do systemu Cameleon CAMELEON CANOPY C 1200 12064 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Moc maksymalna | 40W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość (cm) | 25 cm |
| Wysokość (cm) | 3 cm |
| Długość (cm) | 120 cm |
| Uwagi | Zastosuj z max 12 lamp × max 25W LED |
| Wymiary opakowania (cm) | 122 x 5,5 x 26 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003