Puszka do systemu Cameleon CAMELEON CANOPY A MINI 12061 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Szczotkowany złoty |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość (cm) | 18 cm |
| Wysokość (cm) | 2.5 cm |
| Uwagi | Zastosuj z max 4 lampy × max 25W only LED |
| Wymiary opakowania (cm) | 20 x 3 x 22 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003