Puszka do systemu Cameleon CAMELEON CANOPY A 12059 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Szczotkowany złoty |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość (cm) | 30 cm |
| Wysokość (cm) | 3 cm |
| Uwagi | Zastosuj z max 12 lamp × max 25W LED |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 3.5 x 31 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003