Puszka CAMELEON CANOPY A 10336 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Puszka |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość (cm) | 30 cm |
| Wysokość (cm) | 3 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 3.5 x 31 x 33 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003