Przewód z oprawką CAMELEON CABLE SB G9 1,5 M 10337 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | System CAMELEON |
| Rodzaj | Zawieszenia |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Szerokość (cm) | 4.5 cm |
| Wysokość (cm) | 150 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 8 x 13.5 x 13.5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003