Półplafon Cheadle - 3 źródła światła BATH-CD3 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Półplafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło opalowe |
| Kolor dominujący | Polerowany chrom |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Rodzina | Cheadle |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość oprawy | 410 mm |
| Średnica | 450 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Czas pracy (h) | 25000 |
| Maksymalna moc | 3 W LED |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 300 lm / jedno źródło |
| Kolor podsufitki | Polerowany chrom |
| Zastosowanie | Wewnętrzne / Łazienka |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 55 x 50 x 29 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003