Półplafon Charlotte - 3 źródła światła - Antyczny nikiel HK-CHARLOTTE-SF-AN Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Półplafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Len |
| Kolor dominujący | Antyczny nikiel |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Charlotte |
| Szerokość | 406 mm |
| Wysokość oprawy | 330 mm |
| Średnica | 406 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Kolor podsufitki | Antyczny nikiel |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 42 x 42 x 36,5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003