Podtynkowy łącznik narożny, horyzontalny do szynoprzewodów niskonapięciowych NANO-LVM 11732 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy NANO-LVM Magnetic |
| Rodzaj | Podtynkowy łącznik narożny, horyzontalny |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Metoda montażu | Do systemu NANO-LVM |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Industrialny |
| Szerokość (cm) | 5cm |
| Wysokość (cm) | 1.5cm |
| Długość (cm) | 5cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 12 x 14.5 x 2 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003