Podtynkowy łącznik narożny, horyzontalny do systemu oświetlenia szynowego LVM 10158 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Podtynkowy łącznik narożny, horyzontalny |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Metoda montażu | Montaż podtynkowy |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Industrialny |
| Szerokość (cm) | 8.5 cm |
| Wysokość (cm) | 5.5 cm |
| Długość (cm) | 8.5 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 9 x 6 x 9 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003