Plafon lampa sufitowa LID SQUARE LED Czarny 10424 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafony |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 1200lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 15W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 11 cm |
| Wysokość (cm) | 4 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 5 x 12 x 12 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003