Plafon biały PILLS WHITE II 8270 Nowodvorski Lighting
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 12W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość podsufitki (cm) | 3 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 4 cm |
| Szerokość (cm) | 12 cm |
| Wysokość (cm) | 5.5 cm |
| Długość (cm) | 39 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 40 x 7 x 14 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003