Plafon York 2 w 1 4000K 1xLED czarny LP-330/1C 4BK Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Polipropylen |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 24W |
| Kolekcja | York |
| Pomieszczenie | Łazienka, przedpokój, gabinet |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 2000LM |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość produktu (cm) | 33 |
| Głębokość produktu (cm) | 33 |
| Średnica oprawy (cm) | 33 cm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy, podtynkowy |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi, kołki rozporowe, lampa |
| Wymiary opakowania | 34 x 34 x 2,50 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003