Plafon Trego 40 cm biały LED CCT LP-9465/1C-40 WH Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Akryl |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 25W |
| Kolekcja | Trego |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, hotelowy, art deco, eko |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, biuro, gabinet, korytarz, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 1902 / 2219 / 2116 lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K (zmienna CCT) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość produktu (cm) | 40 |
| Głębokość produktu (cm) | 40 |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | natynkowy |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003