Plafon Tierra planeta LED 4000K Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Akryl |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 24W |
| Kolekcja | Tierra |
| Styl aranżacji | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Szerokość produktu (cm) | 33 |
| Głębokość produktu (cm) | 33 |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003