Plafon Pryzma 28 cm czarny LED CCT Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 / IP44 |
| Moc źródła światła | 16/20/24W |
| Kolekcja | Pryzma |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, hotelowy |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, biuro/gabinet, jadalnia, pokój dziecięcy |
| Pilot w zestawie | Nie |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 3097lm |
| Barwa światła | CCT 3000K/4000K/6000K |
| Stopień ochrony | IP20 / IP44 |
| Szerokość produktu (cm) | 28,3 |
| Średnica oprawy (cm) | 28,3 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Głębokość | 2 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003