Plafon PUNTO Biały 1xLED 108843 Markslojd
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Strumień świetlny | 630lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Moc maksymalna | 6W |
| Klasa bezpieczeństwa | Class II |
| IP | IP44 |
| Napięcie | LED |
| Szerokość (cm) | 23 |
| Głębokość (cm) | 23 |
| Wysokość (cm) | 4.5 |
| Klasa energetyczna | F |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003