Plafon Newbury - 3 źródła światła - Lakierowany polerowany mosiądz QZ-NEWBURY-F-PB Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Lakierowany polerowany mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Newbury |
| Szerokość | 365 mm |
| Wysokość oprawy | 190 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 42 x 42 x 23 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003