Plafon NIKKI ROUND LED 11202 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 5400lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 120° |
| Żywotność (h) | 40000h |
| Moc maksymalna | 60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość (cm) | 60 cm |
| Wysokość (cm) | 9 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 60.5 x 9.5 x 60.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003