Plafon NEURONO 18 TOP AZ0553 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ oświetlenia: | Plafon / Natynkowe |
| Kolor: | Biały / Chrom |
| Materiał: | Szkło / Metal |
| Wysokość produktu [cm]: | 36 |
| Szerokość produktu [cm]: | 59 |
| Głębokość [cm]: | 59 |
| Ilość źródeł światła: | 18 |
| Rodzaj źródła światła: | G4 |
| Moc maksymalna: | 10 |
| Źródło światła w komplecie: | Nie |
| Napięcie: | 230V - 12 |
| Stopień zabezpieczenia: | IP20 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 18 |
| Gwint | G4 |
| IP | IP20 |
| Montaż | Natynkowe |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 36 |
| Szerokość produktu [cm] | 59 |
| Długość produktu [cm] | 59 |
| Napięcie | ~ 230V / ⎓ 12V |
| Moc | 20W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 2 Lata |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003