Plafon Merrill - 2 źródła światła - Stary brąz FE-MERRILL-F Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło trawione |
| Kolor dominujący | Stary brąz |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Merrill |
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość oprawy | 162 mm |
| Średnica | 330 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | 3-letnia gwarancja antykorozyjna |
| Wymiary opakowania | 40 x 39,5 x 25 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003