Plafon Malibu - 2 źródła światła - Polerowany chrom FE-MALIBU-F-BATH Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Szkło trawione |
| Kolor dominujący | Polerowany chrom |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Malibu |
| Szerokość | 335 mm |
| Wysokość oprawy | 156 mm |
| Średnica | 335 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Wewnętrzne / Łazienka |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 38,5 x 38 x 20,5 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003