Plafon Lucano PLF-83748-65W-3K Italux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Plafon |
| Materiał | Stal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Kolekcja | Lucano |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 3260 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 120 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 220-240V |
| Moc | 65W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 50 |
| Wysokość (cm) | 12 |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003