Plafon HAVANA M 11171 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Bambus |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Kolor dominujący | Naturalne drewno |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | Hz |
| Napięcie | ~220-230 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Modyfikacja wysokości | Modyfikacja wysokości |
| Wysokość podsufitki (cm) | 4 cm |
| Szerokość podsufitki (cm) | 12 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 40 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora (cm) | 60 cm |
| Szerokość (cm) | 60 cm |
| Wysokość (cm) | 44 cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 20.8 x 50.6 x 63.5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003